Økonomi | FLD

FLD ledelsen

FLD ledelsen består af

Lasse Houengaard | FLD

Lasse Houengaard
Ejer og Adm. Direktør

Kontakt:
22 10 14 56
lasse@fld.dk

Jesper Hansen CFO

Jesper Holmgreen Hansen
CFO

Kontakt:
60 15 11 57
jesperhh@fld.dk

Louise Houengaard | FLD

Louise Houengaard
Udviklings- og marketingchef

Kontakt:
26 84 88 36
louise@fld.dk

Hanne Jacobsen | FLD

Hanne Jacobsen
Regnskabschef

Kontakt:
22 10 14 50
hanne@fld.dk

Anders Thim | FLD

Anders Thim
Sektionschef, VVS samt Lærlingeansvarlig

Kontakt:
22 10 56 53
Anderss@fld.dk

Christian Nyborg
Sektionschef

Kontakt:
30 16 08 76
Christian@fld.dk

Jonas Larsen
Sektionschef, Forsikring

Kontakt:
30 16 08 98
jonas@fld.dk

Steven Andersen
Sektionschef, El

Kontakt:
30 16 08 65
Steven@fld.dk

Malene Keldt | FLD

Malene Keldt
HR Leder

Kontakt:
30 16 08 66
malene@fld.dk

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk