FLD Teamet
KUNDESERVICE - 70 12 20 20
Bettina Egevang

Bettina Egevang

Servicekoordinator

E-mail: bettina@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 91

Stine Rix

Stine Rix

Marketingkoordinator

E-mail: stine@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 89

Monica Junker

Monica Junker

Servicekoordinator

E-mail: monica@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 81

Louise Heegaard

Louise Heegaard

Marketing- og Udviklingschef

E-mail: louise@fld.dk
Tlf.: 26 84 88 36

Jakob Rohde

Jakob Rohde

Tilbudsberegner

E-mail: jakob@fld.dk
Tlf.: 30 84 29 31

BOGHOLDERI
Hanne Jacobsen

Hanne Jacobsen

Regnskabschef

E-mail: hanne@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 50

Birte Nielsen

Birte Nielsen

Bogholderiassistent

E-mail: birten@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 87

Vibeke Raahauge

Vibeke Raahauge

Bogholderiassistent

E-mail: vibeke@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 65

Malene Keldt

Malene Keldt

Bogholderiassistent, forsikring

E-mail: malene@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 66

Lotte Langaard

Lotte Langaard

Bogholderiassistent

E-mail: lotte@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 60

FORSIKRING
Jan Rasmussen

Jan Rasmussen

Sektionschef - Forsikring

E-mail: jan@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 61

Claus Gregersen

Claus Gregersen

Byggeleder forsikring

E-mail: claus@fld.dk
Tlf.: 70 12 20 20

Andreas Rosenhøj Kreutzfeldt

Andreas Rosenhøj Kreutzfeldt

Byggeleder forsikring

E-mail: andreas@fld.dk
Tlf.: 70 12 20 20

VVS-AFDELING
Anders Spiegelhauer

Anders Spiegelhauer

Sektionschef - VVS samt Lærlingeansvarlig

E-mail: anderss@fld.dk
Tlf.: 22 10 56 53

Anders Christiansen

Anders Christiansen

Afdelingsleder Roskilde

E-mail: andersc@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 95

Michael Rousing

Michael Rousing

Serviceleder Brøndby

E-mail: michaelr@fld.dk
Tlf.: 40 40 48 08

Anders Christiansen

Anders Christiansen

Afdelingsleder Amager

E-mail: anders@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 79

Kim Pedersen

Kim Pedersen

Serviceleder København

E-mail: kim@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 76

Jens Erik Rasmussen

Jens Erik Rasmussen

Afdelingsleder Haslev

E-mail: jenserik@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 51

Bjarke Kruhøffer

Bjarke Kruhøffer

Serviceleder Roskilde

E-mail: bjarke@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 81

Allan Westergaard

Allan Westergaard

Afdelingsleder København

E-mail: allan@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 78

Morten Byrgesen

Morten Byrgesen

Serviceleder Amager

E-mail: morten@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 68

Kenneth Samuelsen

Kenneth Samuelsen

Afdelingsleder Sydsjælland

E-mail: kenneth@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 88

Leon Jacobsen

Leon Jacobsen

Afdelingsleder Brøndby

E-mail: leon@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 90

Thomas Thyge

Thomas Thyge

Afdelingsleder Køge

E-mail: thyge@fld.dk
Tlf.: 40 25 48 01

Max Nissov-Johannsen

Max Nissov-Johannsen

Serviceleder Køge

E-mail: max@fld.dk
Tlf.: 20 29 24 04

EL-AFDELING
Torben Gram

Torben Gram

Sektionschef - El

E-mail: torben@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 65

Caspar Jon Neumann

Caspar Jon Neumann

Servicemontør

E-mail: 431@fld.dk 
Tlf.: 30 16 08 82

Tommy Sloth

Tommy Sloth

Aut. El-installatør og beregner

E-mail: tommy@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 70

Morten Sylvest

Morten Sylvest

Servicemontør

E-mail: 417@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 75‬

ENERGICENTER
Anders Spiegelhauer

Anders Spiegelhauer

Sektionschef - VVS samt Lærlingeansvarlig

E-mail: anderss@fld.dk
Tlf.: 22 10 56 53

Lars Boye-Nielsen

Lars Boye-Nielsen

Energispecialist

E-mail: larsn@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 85

BYGGE & ANLÆG
Christian Nyborg

Christian Nyborg

Sektionschef - Projekt

E-mail: christian@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 76

Louise Klinke Jørgensen

Louise Klinke Jørgensen

Projektassistent

E-mail: louisekj@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 71

Vagn Pedersen

Vagn Pedersen

Aut. VVS installatør og kvalitetssikring

E-mail: vagn@fld.dk
Tlf.: 22 49 47 00

Lars B. Andersen

Lars B. Andersen

Entrepriseleder

E-mail: lba@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 60

Jesper Hågensen

Jesper Hågensen

Aut. VVS installatør og beregner

E-mail: jesper@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 94

Erik Falkenberg

Erik Falkenberg

Aut. VVS installatør og kvalitetssikring

E-mail: erikf@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 79

Mathias Jakobsen

Mathias Jakobsen

VVS-installatør og byggeleder

E-mail: mathias@fld.dk
Tlf.: 22 10 15 48

Michael Harry

Michael Harry

Aut. VVS tekniker og beregner

E-mail: michaelh@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 55

Sven-Erik Olsen

Sven-Erik Olsen

Kvalitetssikring

E-mail: svenerikf@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 88

LEDELSE
Lasse Houengaard

Lasse Houengaard

Indehaver

E-mail: lasse@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 56

Jan Rasmussen

Jan Rasmussen

Sektionschef - Forsikring

E-mail: jan@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 61

Torben Gram

Torben Gram

Sektionschef - El

E-mail: torben@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 65

Anders Spiegelhauer

Anders Spiegelhauer

Sektionschef - VVS samt Lærlingeansvarlig

E-mail: anderss@fld.dk
Tlf.: 22 10 56 53

Christian Nyborg

Christian Nyborg

Sektionschef - Projekt

E-mail: christian@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 76

Hanne Jacobsen

Hanne Jacobsen

Regnskabschef

E-mail: hanne@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 50

Louise Heegaard

Louise Heegaard

Marketing- og Udviklingschef

E-mail: louise@fld.dk
Tlf.: 26 84 88 36

FORMÆND
Jacob Jensen

Jacob Jensen

Formand

E-mail: 255@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 75

Michael Dencker Jensen

Michael Dencker Jensen

Formand

E-mail: 133@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 69

Gunnar Omarson

Gunnar Omarson

Formand

E-mail: 432@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 78

Michael Kjergaard

Michael Kjergaard

Formand

E-mail: 118@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 97

Leif Pedersen

Leif Pedersen

Formand

E-mail: 112@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 57

Thomas Pedersen

Thomas Pedersen

Formand

E-mail: 117@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 73

Michael Wenck

Michael Wenck

Formand

E-mail: 115@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 69

TILLIDSMAND
Kim Isaksen

Kim Isaksen

Tillidsmand

E-mail: 129@fld.dk
Tlf.: 22 10 56 75

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk