FLD Teamet
KUNDESERVICE - 70 12 20 20
Bettina Egevang

Bettina Egevang

Servicekoordinator

E-mail: bettina@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 91

Monica Junker

Monica Junker

Servicekoordinator

E-mail: monica@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 81

Louise Heegaard

Louise Heegaard

Marketing- og Udviklingschef

E-mail: louise@fld.dk
Tlf.: 26 84 88 36

Stine Rix

Stine Rix

Marketingkoordinator

E-mail: stine@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 89

Jakob Rohde

Jakob Rohde

Tilbudsberegner

E-mail: jakob@fld.dk
Tlf.: 30 84 29 31

Michael Rousing

Michael Rousing

Tilbudsberegner

E-mail: michaelr@fld.dk
Tlf.: 30 84 29 42

BOGHOLDERI
Hanne Jacobsen

Hanne Jacobsen

Regnskabschef

E-mail: hanne@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 50

Birte Nielsen

Birte Nielsen

Bogholderiassistent

E-mail: birten@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 87

Vibeke Raahauge

Vibeke Raahauge

Bogholderiassistent

E-mail: vibeke@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 65

Karen Mønster

Karen Mønster

Bogholderiassistent

E-mail: karen@fld.dk
Tlf.: 22 76 47 91

FORSIKRING
Lasse Houengaard

Lasse Houengaard

Indehaver, Sektionschef - Forsikring

E-mail: lasse@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 56

Claus Gregersen

Claus Gregersen

Byggeleder forsikring

E-mail: claus@fld.dk
Tlf.: 70 12 20 20

Andreas Rosenhøj Kreutzfeldt

Andreas Rosenhøj Kreutzfeldt

Byggeleder forsikring

E-mail: andreas@fld.dk
Tlf.: 70 12 20 20

VVS-AFDELING
Anders Spiegelhauer

Anders Spiegelhauer

Sektionschef - VVS samt Lærlingeansvarlig

E-mail: anderss@fld.dk
Tlf.: 22 10 56 53

Jens Erik Rasmussen

Jens Erik Rasmussen

Afdelingsleder Haslev

E-mail: jenserik@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 51

Kenneth Samuelsen

Kenneth Samuelsen

Serviceleder Køge

E-mail: kenneth@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 88

Leon Jacobsen

Leon Jacobsen

Afdelingsleder Brøndby

E-mail: leon@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 90

Anders Christiansen

Anders Christiansen

Afdelingsleder Amager

E-mail: anders@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 79

Morten Byrgesen

Morten Byrgesen

Serviceleder Amager

E-mail: morten@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 68

Allan Westergaard

Allan Westergaard

Afdelingsleder København

E-mail: allan@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 78

Nicolaj Bodholdt

Nicolaj Bodholdt

Serviceleder Brøndby

E-mail: nicolaj@fld.dk
Tlf.: 30 84 29 41

Kim Pedersen

Kim Pedersen

Serviceleder København

E-mail: kim@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 76

Bjarke Kruhøffer

Bjarke Kruhøffer

Serviceleder Roskilde

E-mail: bjarke@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 81

Thomas Thyge

Thomas Thyge

Afdelingsleder Køge

E-mail: thyge@fld.dk
Tlf.: 40 25 48 01

Max Nissov-Johannsen

Max Nissov-Johannsen

Serviceleder Køge

E-mail: max@fld.dk
Tlf.: 20 29 24 04

EL-AFDELING
Torben Gram

Torben Gram

Sektionschef - El

E-mail: torben@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 65

Tommy Sloth

Tommy Sloth

Aut. El-installatør og beregner

E-mail: tommy@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 70

Morten Sylvest

Morten Sylvest

Serviceleder

E-mail: 417@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 75‬

ENERGICENTER
Anders Spiegelhauer

Anders Spiegelhauer

Sektionschef - VVS samt Lærlingeansvarlig

E-mail: anderss@fld.dk
Tlf.: 22 10 56 53

Lars Boye-Nielsen

Lars Boye-Nielsen

Energispecialist

E-mail: larsn@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 85

BYGGE & ANLÆG
Christian Nyborg

Christian Nyborg

Sektionschef - Projekt

E-mail: christian@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 76

Lars B. Andersen

Lars B. Andersen

Entrepriseleder

E-mail: lba@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 60

Sven-Erik Olsen

Sven-Erik Olsen

Kvalitetssikring

E-mail: svenerik@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 88

Louise Klinke Jørgensen

Louise Klinke Jørgensen

Projektassistent

E-mail: louisekj@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 71

Jesper Hågensen

Jesper Hågensen

Aut. VVS installatør og beregner

E-mail: jesper@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 94

Mathias Jakobsen

Mathias Jakobsen

VVS-installatør og byggeleder

E-mail: mathias@fld.dk
Tlf.: 22 10 15 48

Michael Harry

Michael Harry

Aut. VVS tekniker og beregner

E-mail: michaelh@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 55

LEDELSE
Lasse Houengaard

Lasse Houengaard

Indehaver

E-mail: lasse@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 56

Anders Spiegelhauer

Anders Spiegelhauer

Sektionschef - VVS samt Lærlingeansvarlig

E-mail: anderss@fld.dk
Tlf.: 22 10 56 53

Hanne Jacobsen

Hanne Jacobsen

Regnskabschef

E-mail: hanne@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 50

Christian Nyborg

Christian Nyborg

Sektionschef - Projekt

E-mail: christian@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 76

Torben Gram

Torben Gram

Sektionschef - El

E-mail: torben@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 65

Louise Heegaard

Louise Heegaard

Marketing- og Udviklingschef

E-mail: louise@fld.dk
Tlf.: 26 84 88 36

Malene Keldt

Malene Keldt

HR leder

E-mail: malene@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 66

FORMÆND
Jacob Jensen

Jacob Jensen

Formand

E-mail: 255@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 75

Michael Dencker Jensen

Michael Dencker Jensen

Formand

E-mail: 133@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 69

Gunnar Omarson

Gunnar Omarson

Formand

E-mail: 432@fld.dk
Tlf.: 30 16 08 78

Michael Kjergaard

Michael Kjergaard

Formand

E-mail: 118@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 97

Leif Pedersen

Leif Pedersen

Formand

E-mail: 112@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 57

Thomas Pedersen

Thomas Pedersen

Formand

E-mail: 117@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 73

Michael Wenck

Michael Wenck

Formand

E-mail: 115@fld.dk
Tlf.: 22 10 14 69

TILLIDSMAND
Kim Isaksen

Kim Isaksen

Tillidsmand

E-mail: 129@fld.dk
Tlf.: 22 10 56 75

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk